WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

iPhone 8 Plus Ekran ve Kasa Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran ve Kasa Değişimi

10 Aralık 2019, 11:09
iPhone 8 Plus Ekran ve Kasa Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran ve Kasa Değişimi

Geçirdiğiniz şanssız bir kaza sonucu iPhone 8 Plus'ınızın hem ekranı hem kasası aynı anda zarar görebilir. Bu durumda düşünülen ilk şey "acaba garantiye girer mi?" sorusudur. Apple markasında darbe ve sıvı temas kaynaklı hiç bir arıza garantiye girmez. Dolayısıyla garantiye sokarak ücretsiz onarım talebinde bulunamayız. Ekranı ve kasası zarar gören telefonumuzu hızlı bir tamir süreci sonrası geri almak istiyorsak yapılması gereken bir özel servis bulmaktır.

Cep telefonu tamirindeki eğitimli teknisyenlerimiz ekran ve kasa onarımını hızlı ve güvenli bir şekilde yaparak yenisi ile değiştirirler. Bu değişimlerde 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi veriyoruz. İstanbul'da bulunan servisimizi ziyaret ederseniz, onarım işlemini bekleyerek cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Beklemek için zamanı olmayan, bulunduğu adres servisimize uzak olan müşterilerimiz için Ücretsiz Kargo gönderimi ve Express Kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır.

FixGsm.net ; 2011 yılında cep telefonu aksesuar ve yedek parça sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek için kurulan bir e-ticaret sitesidir. En kaliteli ürün, en iyi fiyat garantisi ve aynı gün kargo ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

  • 0212 415 0435

  • 0533 522 07 06

  • info@fixgsm.net

  • Sümer mah. 24. Sk no:45/B Esat İletişim Zeytinburnu

  • Hafta İçi: 09:00 - 21:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı